0 votes
asked by (220 points)
ترمووودترموود رنگ چوبی حرارت دیده ای اینگونه میباشد که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 2 نوع های درخت فنلاندی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به درخت سوزنی ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترمو وود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از8 گونه ها مالپیگیال ها درست است .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.درختان درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 2 انواع برای تهیه چوب ترمووود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای ساختنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم نمیباشد ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ می باشد ما از چوبی سپیدار برای درست کردن1 رقم های مصالح خارجی در ساختنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر چوب سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 3 انواع سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقاینگونه میباشد رنگ قرمز مانند وبافت خوب رنگ چوبی بلوط آن را پر طرفدارترین 1 رقم های وماده ی تکمیل کننده در درست کردناتاق سونا کرده می تواند باشد این درخت سوزنی مقاوم وضد آب هست ودر مقابل حرارت مقاوم صحیح است ما برای تامین کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 6 رقم های متنوعی از از جنس چوب بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر درخت سوزنی بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 7 رقم های سوزنی صحیح است منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درخت سرو قرمز برای تولید کردناتاق سونا مناسب میباشد زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب می باشد و در مقابل گرما مقاوم هست این درخت به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 9 جنس های بلوط سوزنی میباشد چوب درخت سوزنی بسیار سبک وبرای تامین کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد اینگونه میباشد اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده اینگونه میباشد وبه راحتی خراشیده هست . ما در تامین کردنمصالح داخلی سونا از 1 گونه ها متنوعی از چوب گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترمووود است که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترمووود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر درخت سوزنی ترمو نسبت به سایر درخت فنلاندی ها از دیگر مزایای استفاده این از جنس چوب برای ساختمان سازی این میباشد که درخت سوزنی یک عنصر از طبیعت می تواند باشد و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل چوب ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجاینگونه میباشد مقاومت رنگ چوبی تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این اینگونه میباشد که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری چوبی ، عملیاتی روی درخت فنلاندی ها انجام صحیح است که مقاومت از جنس چوب را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین چوب در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 3 انواع چوبی ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده صحیح است از خواص این درخت به وزن کم این درخت فنلاندی ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده است ،درست کردنمی شوند.برای تامین کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب درختان مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از درختان ترمو برای درست کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این درختان از بهترین 7 جنس های از جنس چوب همی باشد که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این درخت فنلاندی ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...