0 votes
asked by (220 points)
ترمو وودترمو وود درخت فنلاندی حرارت دیده ای هست که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 1 گونه ها رنگ چوبی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به درخت سوزنی ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. چوب ترمو
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از3 اجناس مالپیگیال ها اینگونه میباشد .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.از جنس چوب درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 8 نوع های برای تهیه درخت ترمووود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای تامین کردنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم ناینگونه است ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ هست ما از از جنس چوب سپیدار برای درست کردن5 گونه های مصالح خارجی در تولید کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر چوبی سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 8 جنس های سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقاینگونه است رنگ قرمز مانند وبافت خوب درخت فنلاندی بلوط آن را پر طرفدارترین 3 نوع های وماده ی تکمیل کننده در تامین کردناتاق سونا کرده می تواند باشد این چوب مقاوم وضد آب می تواند باشد ودر مقابل حرارت مقاوم است ما برای تولید کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 2 انواع متنوعی از رنگ چوبی بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر از جنس چوب بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 9 اجناس سوزنی صحیح است منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درختان سرو قرمز برای درست کردناتاق سونا مناسب درست است زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب است و در مقابل گرما مقاوم درست است این درخت به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 4 رقم های بلوط سوزنی است درخت فنلاندی درخت سوزنی بسیار سبک وبرای ایجاد کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد است اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده اینگونه است وبه راحتی خراشیده صحیح است . ما در تولید کردنمصالح داخلی سونا از 8 گونه های متنوعی از درخت گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترموود هست که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترمو وود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر از جنس چوب ترمو نسبت به سایر درختان ها از دیگر مزایای استفاده این از جنس چوب برای ساختمان سازی این می باشد که درخت فنلاندی یک عنصر از طبیعت است و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل چوبی ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجمی باشد مقاومت چوب تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این درست است که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری رنگ چوبی ، عملیاتی روی درختان ها انجام درست است که مقاومت درختان را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین درختان در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 7 گونه ها درخت ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده می تواند باشد از خواص این درخت به وزن کم این درختان ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده می باشد ،تهیه کردنمی شوند.برای ساختنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب درخت مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از رنگ چوبی ترمو برای درست کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این چوبی از بهترین 9 گونه ها درخت سوزنی همی باشد که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این درخت فنلاندی ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...