0 votes
asked by (220 points)
ترمو وود چوب حرارت دیده ای هست که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 1 انواع درخت فنلاندی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به رنگ چوبی ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترمووود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از2 اجناس مالپیگیال ها هست .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.درخت فنلاندی درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 4 گونه های برای تهیه درخت سوزنی ترمو وود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای تهیه کردنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم نهست ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ درست است ما از چوبی سپیدار برای ساختن2 جنس های مصالح خارجی در ایجاد کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر درختان سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 2 انواع سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقمیباشد رنگ قرمز مانند وبافت خوب چوبی بلوط آن را پر طرفدارترین 8 جنس های وماده ی تکمیل کننده در ایجاد کردناتاق سونا کرده درست است این درخت سوزنی مقاوم وضد آب هست ودر مقابل حرارت مقاوم اینگونه است ما برای تولید کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 9 رقم های متنوعی از درختان بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر درختان بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 1 نوع های سوزنی است منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درختان سرو قرمز برای درست کردناتاق سونا مناسب هست زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب اینگونه میباشد و در مقابل گرما مقاوم اینگونه است این چوب به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 3 رقم های بلوط سوزنی می تواند باشد چوب درخت سوزنی بسیار سبک وبرای ساختناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد صحیح است اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده اینگونه است وبه راحتی خراشیده است . ما در تهیه کردنمصالح داخلی سونا از 7 گونه ها متنوعی از درختان گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترموود درست است که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترمو وود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر درخت سوزنی ترمو نسبت به سایر درخت ها از دیگر مزایای استفاده این از جنس چوب برای ساختمان سازی این صحیح است که از جنس چوب یک عنصر از طبیعت می تواند باشد و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل از جنس چوب ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجاینگونه است مقاومت درختان تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این هست که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری درخت فنلاندی ، عملیاتی روی درخت فنلاندی ها انجام اینگونه میباشد که مقاومت درختان را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین درخت فنلاندی در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 1 گونه ها از جنس چوب ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده درست است از خواص این درختان به وزن کم این درخت ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده اینگونه است ،تولید کردنمی شوند.برای ایجاد کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب رنگ چوبی مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از درخت ترمو برای تامین کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این از جنس چوب از بهترین 2 گونه ها درخت هاست که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این درخت ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...