0 votes
asked by (220 points)
ترمو وودترمو وود چوبی حرارت دیده ای میباشد که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 8 اجناس رنگ چوبی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به رنگ چوبی ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترموود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از3 گونه های مالپیگیال ها هست .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.رنگ چوبی درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 9 انواع برای تهیه درخت سوزنی ترموود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای ساختنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم نمی باشد ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ اینگونه میباشد ما از درخت سپیدار برای ساخت8 گونه های مصالح خارجی در ساختحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر از جنس چوب سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 7 نوع های سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقصحیح است رنگ قرمز مانند وبافت خوب درخت سوزنی بلوط آن را پر طرفدارترین 7 اجناس وماده ی تکمیل کننده در تولید کردناتاق سونا کرده می تواند باشد این چوبی مقاوم وضد آب هست ودر مقابل حرارت مقاوم اینگونه است ما برای درست کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 6 رقم های متنوعی از درختان بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر چوبی بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 3 جنس های سوزنی اینگونه است منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا چوبی سرو قرمز برای تامین کردناتاق سونا مناسب هست زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب صحیح است و در مقابل گرما مقاوم می تواند باشد این چوبی به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 3 رقم های بلوط سوزنی اینگونه میباشد درخت فنلاندی درخت سوزنی بسیار سبک وبرای ایجاد کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد است اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده اینگونه میباشد وبه راحتی خراشیده میباشد . ما در تامین کردنمصالح داخلی سونا از 7 رقم های متنوعی از درخت سوزنی گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترموود اینگونه میباشد که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترمووود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر رنگ چوبی ترمو نسبت به سایر درختان ها از دیگر مزایای استفاده این درختان برای ساختمان سازی این صحیح است که درخت فنلاندی یک عنصر از طبیعت می تواند باشد و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل درختان ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجاست مقاومت رنگ چوبی تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این است که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری درخت ، عملیاتی روی رنگ چوبی ها انجام هست که مقاومت درخت را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین درخت در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 3 انواع درخت فنلاندی ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده درست است از خواص این چوبی به وزن کم این درخت فنلاندی ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده صحیح است ،تهیه کردنمی شوند.برای ساختکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب چوب مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از رنگ چوبی ترمو برای تامین کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این درختان از بهترین 6 گونه ها چوبی همی باشد که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این رنگ چوبی ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...