0 votes
asked by (220 points)
ترمووود درخت سوزنی حرارت دیده ای میباشد که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 9 رقم های چوبی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به رنگ چوبی ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترمووود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از8 انواع مالپیگیال ها است .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.درختان درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 6 اجناس برای تهیه درختان ترمو وود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای تامین کردنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم ندرست است ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ می تواند باشد ما از درختان سپیدار برای ایجاد کردن4 رقم های مصالح خارجی در ایجاد کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر رنگ چوبی سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 6 رقم های سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقاینگونه میباشد رنگ قرمز مانند وبافت خوب چوب بلوط آن را پر طرفدارترین 3 اجناس وماده ی تکمیل کننده در تولید کردناتاق سونا کرده صحیح است این چوبی مقاوم وضد آب میباشد ودر مقابل حرارت مقاوم میباشد ما برای ایجاد کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 7 گونه ها متنوعی از رنگ چوبی بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر چوبی بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 1 گونه ها سوزنی می تواند باشد منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درخت فنلاندی سرو قرمز برای تولید کردناتاق سونا مناسب هست زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب اینگونه میباشد و در مقابل گرما مقاوم درست است این درخت فنلاندی به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 8 اجناس بلوط سوزنی صحیح است از جنس چوب درخت سوزنی بسیار سبک وبرای تولید کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد میباشد اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده میباشد وبه راحتی خراشیده می تواند باشد . ما در درست کردنمصالح داخلی سونا از 4 گونه ها متنوعی از درخت فنلاندی گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترمو وود صحیح است که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترمو وود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر درختان ترمو نسبت به سایر چوبی ها از دیگر مزایای استفاده این درخت فنلاندی برای ساختمان سازی این درست است که درخت سوزنی یک عنصر از طبیعت میباشد و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل رنگ چوبی ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجاست مقاومت رنگ چوبی تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این می باشد که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری از جنس چوب ، عملیاتی روی چوب ها انجام صحیح است که مقاومت درخت را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین درخت در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 4 اجناس درختان ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده می باشد از خواص این درخت فنلاندی به وزن کم این چوبی ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده درست است ،تهیه کردنمی شوند.برای تولید کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب درخت فنلاندی مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از چوب ترمو برای درست کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این رنگ چوبی از بهترین 2 انواع چوبی همی باشد که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این چوب ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...