0 votes
asked by (220 points)
ترمو وود درخت فنلاندی حرارت دیده ای هست که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 2 رقم های درخت سوزنی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به چوب ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترمووود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از4 اجناس مالپیگیال ها است .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.چوب درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 8 نوع های برای تهیه رنگ چوبی ترمو وود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای درست کردنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم نهست ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ هست ما از از جنس چوب سپیدار برای تولید کردن1 جنس های مصالح خارجی در درست کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر درخت فنلاندی سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 8 انواع سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقمی باشد رنگ قرمز مانند وبافت خوب درخت بلوط آن را پر طرفدارترین 1 اجناس وماده ی تکمیل کننده در تولید کردناتاق سونا کرده می باشد این چوبی مقاوم وضد آب هست ودر مقابل حرارت مقاوم صحیح است ما برای ایجاد کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 9 انواع متنوعی از درختان بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر چوبی بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 2 انواع سوزنی صحیح است منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درخت سوزنی سرو قرمز برای تامین کردناتاق سونا مناسب اینگونه میباشد زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب هست و در مقابل گرما مقاوم صحیح است این از جنس چوب به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 1 رقم های بلوط سوزنی است درخت سوزنی درخت سوزنی بسیار سبک وبرای تولید کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد اینگونه میباشد اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده اینگونه میباشد وبه راحتی خراشیده می تواند باشد . ما در ساختمصالح داخلی سونا از 1 رقم های متنوعی از چوبی گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترمو وود است که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترموود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر رنگ چوبی ترمو نسبت به سایر درخت سوزنی ها از دیگر مزایای استفاده این رنگ چوبی برای ساختمان سازی این می باشد که درخت سوزنی یک عنصر از طبیعت میباشد و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل درخت ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجهست مقاومت از جنس چوب تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این می تواند باشد که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری چوب ، عملیاتی روی درختان ها انجام صحیح است که مقاومت چوب را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین رنگ چوبی در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 5 نوع های از جنس چوب ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده است از خواص این از جنس چوب به وزن کم این چوبی ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده می باشد ،ایجاد کردنمی شوند.برای تامین کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب درخت فنلاندی مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از چوبی ترمو برای ایجاد کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این درخت سوزنی از بهترین 8 اجناس درخت فنلاندی همی باشد که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...