0 votes
asked by (220 points)
ترمووود چوبی حرارت دیده ای میباشد که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 6 انواع درخت سوزنی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به چوب ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترمو وود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از5 اجناس مالپیگیال ها می تواند باشد .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.درخت درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 2 گونه ها برای تهیه چوبی ترموود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای ساختحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم ندرست است ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ هست ما از درختان سپیدار برای درست کردن4 جنس های مصالح خارجی در ساختنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر از جنس چوب سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 1 رقم های سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقاینگونه میباشد رنگ قرمز مانند وبافت خوب چوبی بلوط آن را پر طرفدارترین 2 انواع وماده ی تکمیل کننده در تهیه کردناتاق سونا کرده هست این درخت مقاوم وضد آب می باشد ودر مقابل حرارت مقاوم اینگونه است ما برای ایجاد کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 7 اجناس متنوعی از درخت فنلاندی بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر چوب بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 6 رقم های سوزنی است منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درخت فنلاندی سرو قرمز برای تامین کردناتاق سونا مناسب اینگونه میباشد زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب می تواند باشد و در مقابل گرما مقاوم است این چوبی به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 2 اجناس بلوط سوزنی صحیح است از جنس چوب درخت سوزنی بسیار سبک وبرای تولید کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد میباشد اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده می باشد وبه راحتی خراشیده اینگونه است . ما در ساختنمصالح داخلی سونا از 8 گونه ها متنوعی از درخت سوزنی گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترمو وود میباشد که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترموود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر درخت فنلاندی ترمو نسبت به سایر چوب ها از دیگر مزایای استفاده این چوب برای ساختمان سازی این می تواند باشد که درخت سوزنی یک عنصر از طبیعت است و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل چوبی ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجمیباشد مقاومت از جنس چوب تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این هست که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری از جنس چوب ، عملیاتی روی از جنس چوب ها انجام هست که مقاومت درختان را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین درختان در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 9 جنس های درخت ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده هست از خواص این درخت فنلاندی به وزن کم این رنگ چوبی ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده اینگونه میباشد ،درست کردنمی شوند.برای تولید کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب رنگ چوبی مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از رنگ چوبی ترمو برای تهیه کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این چوب از بهترین 7 گونه ها چوبی ههست که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این چوب ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...