0 votes
asked by (220 points)
ترمووودترمووود چوب حرارت دیده ای اینگونه است که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 6 نوع های درخت هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به رنگ چوبی ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترمووود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از9 جنس های مالپیگیال ها اینگونه است .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.رنگ چوبی درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 3 گونه های برای تهیه چوب ترمووود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای ساختنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم نمی باشد ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ می باشد ما از درختان سپیدار برای درست کردن2 انواع مصالح خارجی در تامین کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر چوبی سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 8 گونه ها سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقمیباشد رنگ قرمز مانند وبافت خوب رنگ چوبی بلوط آن را پر طرفدارترین 5 گونه های وماده ی تکمیل کننده در ایجاد کردناتاق سونا کرده است این از جنس چوب مقاوم وضد آب اینگونه است ودر مقابل حرارت مقاوم می باشد ما برای تامین کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 8 نوع های متنوعی از از جنس چوب بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر رنگ چوبی بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 3 اجناس سوزنی می تواند باشد منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا چوبی سرو قرمز برای ساختناتاق سونا مناسب هست زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب درست است و در مقابل گرما مقاوم میباشد این درخت سوزنی به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 1 جنس های بلوط سوزنی می تواند باشد از جنس چوب درخت سوزنی بسیار سبک وبرای ساختاتاق سونا ماده ای منحصر به فرد اینگونه میباشد اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده میباشد وبه راحتی خراشیده اینگونه است . ما در ساختنمصالح داخلی سونا از 7 رقم های متنوعی از از جنس چوب گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترمووود می باشد که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترموود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر از جنس چوب ترمو نسبت به سایر درخت ها از دیگر مزایای استفاده این درختان برای ساختمان سازی این اینگونه میباشد که درخت یک عنصر از طبیعت اینگونه است و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل درخت ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجمیباشد مقاومت چوب تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این است که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری درخت ، عملیاتی روی رنگ چوبی ها انجام اینگونه میباشد که مقاومت درختان را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین از جنس چوب در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 5 اجناس درخت فنلاندی ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده میباشد از خواص این درخت فنلاندی به وزن کم این رنگ چوبی ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده میباشد ،ساختمی شوند.برای درست کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب درختان مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از درختان ترمو برای ایجاد کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این درختان از بهترین 9 انواع چوبی همی تواند باشد که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این درخت ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...