0 votes
asked by (220 points)
ترموود رنگ چوبی حرارت دیده ای اینگونه میباشد که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 1 رقم های درخت سوزنی هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به درخت ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. ترمو وود
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از9 جنس های مالپیگیال ها اینگونه است .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.چوب درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 1 انواع برای تهیه رنگ چوبی ترموود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای تامین کردنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم ندرست است ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ می تواند باشد ما از از جنس چوب سپیدار برای ساخت8 گونه های مصالح خارجی در درست کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر چوب سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 3 گونه های سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقدرست است رنگ قرمز مانند وبافت خوب درختان بلوط آن را پر طرفدارترین 3 گونه های وماده ی تکمیل کننده در درست کردناتاق سونا کرده صحیح است این درخت فنلاندی مقاوم وضد آب اینگونه است ودر مقابل حرارت مقاوم درست است ما برای تهیه کردنمصالح خارجی در حمام سونا از 7 گونه های متنوعی از چوبی بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر درخت فنلاندی بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 7 جنس های سوزنی می باشد منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درخت سرو قرمز برای تامین کردناتاق سونا مناسب هست زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب اینگونه است و در مقابل گرما مقاوم میباشد این چوب به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 3 گونه های بلوط سوزنی می باشد درختان درخت سوزنی بسیار سبک وبرای ایجاد کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد می باشد اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده می تواند باشد وبه راحتی خراشیده هست . ما در ساختنمصالح داخلی سونا از 2 انواع متنوعی از درخت گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترمووود هست که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترموود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر رنگ چوبی ترمو نسبت به سایر درخت ها از دیگر مزایای استفاده این درخت برای ساختمان سازی این هست که رنگ چوبی یک عنصر از طبیعت می باشد و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل رنگ چوبی ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجمی تواند باشد مقاومت رنگ چوبی تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این می باشد که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری چوبی ، عملیاتی روی درخت ها انجام درست است که مقاومت درخت فنلاندی را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین چوب در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 5 اجناس درخت فنلاندی ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده می باشد از خواص این درختان به وزن کم این درخت ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده میباشد ،ایجاد کردنمی شوند.برای درست کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب از جنس چوب مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از درخت ترمو برای ایجاد کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این درخت سوزنی از بهترین 5 رقم های از جنس چوب هاینگونه است که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این درخت سوزنی ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...